Wie is wie? (contactgegevens)

(scroll naar beneden om alle contactgegevens te zien)
algemeen directeur: Patrick Meers                       patrick.meers@floordam.be

directeur bewonerszorg: Betty Herbots                betty.herbots@floordam.be

stafmedewerker / kwaliteitscoördinator: Ruben Callewaert             ruben.callewaert@floordam.be
                                                                                      02/752.91.53

Sociale dienst:  Nancy Baert: nancy.baert@floordam.be    02/257.44.18                                                                         
                         Mirèse Van Veldhoven: mirese.van.veldhoven@floordam.be    02/257.44.18
                         Evi Verboomen: evi.verboomen@floordam.be 02/752.91.10 (assistentiewoningen)   


verantwoordelijke team 63-65: Roel Dupont      roel.dupont@floordam.be
                                                                                     02/257.44.05

verantwoordelijke team 67-69: Hilde Buelens    
                                                                                    Hilde.buelens@floordam.be
                                                                                     02/257.44.09

verantwoordelijke team 73-75: An Ver Elst         an.verelst@floordam.be
                                                                                     02/752.91.17

verantwoordelijke team 77-79: Sofie Van Dessel   sofie.van.dessel@floordam.be
                                                                                          02/752.91.24
                                                
verantwoordelijke team 75B: 
                                                                                     02/257.44.17

 
teamleider Dagcentrum: Inne Van Den Rul   
                                                                                     Inne.van.den.rul@floordam.be                                                 
                                                                                     02/752.91.36

pastor: Piet Capoen                                                 piet.capoen@floordam.be
                                                                                     02/255.19.02

boekhouding: Marc Verbeek                           Marc.Verbeek@floordam.be
                                                                                     02/752.91.13

personeelsdienst: Karen Coppens                      karen.coppens@floordam.be
                                                                                     02/257.44.38

woning 63: 02/257.44.02 - 02/257.44.03 - 02/257.44.04
woning 65: 02/257.44.06 - 02/257.44.07 - 02/257.44.08
woning 67: 02/257.44.10 - 02.257.44.11 - 02/257.44.12
woning 69: 02/257.44.13 - 02/257.44.14 - 02/257.44.15
woning 73: 02/752.91.14 - 02/752.91.15 - 02/752.91.16
woning 75: 02/752.91.18 - 02/752.91.19 - 02/752.91.20
woning 77: 02/752.91.21 - 02/752.91.22 - 02/752.91.23
woning 79: 02/752.91.25 - 02/752.91.26 - 02/752.91.27
woning 75B: 02/752.91.47 - 02/257.44.33 - 02/752.91.50 - 02/257.44.34 - 02/255.19.12 - 02/752.91.40 
nachtpersoneel (vanaf 21 u): 02/257.44.01 - 02/257.44.00 

Lokaal Dienstencentrum: Hilde Meulemans hilde.meulemans@floordam.be  02/257.44.21

background photo